سلطان فصل ها پاییز

نویسنده :محمد همتی
تاریخ:جمعه 8 آذر 1392-04:19 ق.ظ


آسمانش را گرفته تنگ در آغوش
ابر با آن پوستین سرد نمناکش
باغ بی برگی،
روز و شب تنهاست 
با سکوت پاک غمناکش
ساز او باران، سرودش باد 
جامه اش شولای عریانی ست.

ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تــــــــــــــــــــــــــــــــو جــــــــــــــــــــــــــه !

نویسنده :نیما اسدزاده
تاریخ:شنبه 2 آذر 1392-01:20 ب.ظ

سلام به همگی 
 دوستان عزیز ( مخاطبام همه ی 55 نفر ورودیه فیزیک هسته ای سال 89 هستن ، چه کسانی که به این وبلاگ اومدن یا کسانی که نیومدن ) ، ببینید نیت و هدف از ایجاد این وبلاگ به قول دوست عزیز آقای همتی فراهم کردن مکانی برای ارتباط هم کلاسی ها بوده و هست ، خوب در این مشکلی نیست  ... خیلی هم کار خوب و پسندیده ای بوده از نظر خود من  ...
مسائلی که پیش میاد مثله همین قضیه هایی که اخیرا شاهدش هستید ، طبیعی هستن ، همه مثل هم نیستن ، بعضی ها به قول رسول جان شعور دارن بعضی ها شعور ندارن که میان توی وبلاگ خودشونو اینطوری انگشت نمای خاص و عام میکنن ... از اینا بگذریم فقط میخام اینو بگم : عزیزان ، دوستان ، واقعا این کارایی که انجام میدیم بچگانه هستن !! یه نگاه کنیم ببینیم چیکار میکنیم ؟ کی هستیم ؟ چی هستیم ؟ به خودمون اجازه ی توهین به هر کسی رو ندیم ، این مسایل چیزی نیست که اینطوری حل بشه .... اگر دو نفر باهم مشکل داریم میتونیم اینو بین خودمون حلش کنیم نیازی نیست اینجا توی وبلاگ مستقیم یا غیر مستقیم بروزش بدیم .... حالا در مورد این پست { مطلب آخر } که رسول جان زحمتشو کشیدن باید عرض کنم که  رسول جان اشتباه هم نمیگه بعضی از این مطالبی که نوشته درسته ولی آقا رسول گل،نباید یه همچین جایی  شخصیت همه رو زیر سوال ببری ، خودت که استادی ماشالله تو دیگه چرا ؟؟؟؟
فــــــــقــــــــــط  میگم  یه نگاه به خودمون بندازیم ، به کارایی که میکنیم  ... باید شرم  کنیم از این کارامون !! یعنی این همه ضعیف هستیم که یه مشکل خیلیــــــــــــــــــــــــــــــی ساده ما رو اینطوری به جون هم میندازه ؟؟؟؟؟!!!! 
بار ها گفتم باز هم میگم فردا پس فردا بعد از فارغ التحصیلی چشم تو چشم هم میشم صد البته ، بیایید کاری کنیم که خاطره ی بدی از همدیگه تو ذهنمون نباشه .....فقط همین 
یه توصیه دارم : یک هفته ، هیچ کس در مورد این قضیه ها که پیش اومده حرف نزنه با هیچ کس ، هر کسی که به نوعی دخیل بوده بشینه  فکر کنه اگه مقصر باشه وظیفه داره بیاد عذر خواهی کنه اگه نه که حسابش جداست ... 
ممنون از همگی
این مطلب رو کلی گفتم ، دوستان و عزیزان به دل نگیرید 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

مطلب آخر

نویسنده :رسول آقایی
تاریخ:شنبه 2 آذر 1392-05:49 ق.ظ

نمیدونم از چی دارین حرف که نه، "زر مفت" میزنین، ولی من نه نظری رو نگا کردم، نه نظری رو حذف کردم(البته شده نظری که خودم گذاشتم و بعد دیدم مناسب نیست، رو پاک کردم)، نه ویرایشی انجام دادم و نه چیز دیگه ای. ماکزیمم دستکاری ای که تو وبلاگ کردم، این بوده که اسم چندنفر رو به لیست نویسنده ها اضافه کردم.
بعد از اونم، هرچی هم کردم واسه این بوده که "میتونستم" بکنم. شمام هرکاری که میتونید بکنید. اصلا هم این حرف رو قبول ندارم که هرکی که هرچی میتونه بکنه، نباید حتما بکنه. نه. اونایی که "هرچی" نمیکنن، "نمیتونن" که بکنن و گرنه تا الان کرده بودن.
متاسفم که فک میکنی منم مثل خودتم، بی جنبه و کم شعورم، و نظری که علیهم باشه رو حذف میکنم.
متاسفم برات که بدون سند و اثبات، میای نظری میذاری.
متاسفم برات که میای همه رو گاو و گوسفند معرفی میکنی و .... 
دقیقا این بار از موضع بالا نگاه میکنم و این حرف رو میزنم. آدم که پایین تر از خودشو، دوست خودش خطاب کنه، همین میشه. یارو دقیقا از پیش گاو و گوسفند پاشده اومده کلاس، حالا واسه من آدم شده. سر و ته همتونم یه کرباسه ها. چه ترکاش، چه فارساش، چه کرداش و چه هرکی که از هرجای دیگس.
(دوستای واقعیم تو این کلاس، 4-5 نفرن که همونا هم برا یه عمر کافی ان.)
و یه تاسف مخصوص دیگه، برا مخاطبای خاصم! برا همه ی اونایی که این چندساله خیلی سعی کردن زیر پامو بکشن، ولی خودشون با سر زمین خوردن. چه دخترا، چه پسرا. و از همینجا به همتون میگم که من، رسول آقایی، همچنان استوار و محکم سرجام ایستادم. ایستادم تا فیهاخالدونتونو بسوزونم...
ممد تقصیر تو هم هست که پاشدی اومدی وبلاگ ساختی. درو دهاتی رو چه به وبلاگ؟ اول باید یه شعور سنج میساختی تا بیشعورا رو فیلتر کنه بعد وارد وبلاگ بشه.
جمع کنید بینیم باو."یه وبلاگ دیگه میسازیم!" از چی میترسونی؟ توی چغر 100 تا وبلاگ دیگه هم بسازی، بازم مالی نیستی. سر و تهت همینه دیگه.واللا.
حرف آخر:
نمیدونم تو این 2-3 سال کیا بودن که میومدن فحش و بد و بیراه مینوشتن، ولی واسه اتمام حجتم میخوام به همشون بگم که ارزش خونوادهاتون همین قدره که نوشتین.
(اگه کسی به این حرف آخرم اعتراضی داره، بیاد رو در رو بگه. چون من دیگه از وبلاگ میرم.)داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

غنی سازی

نویسنده :محمد همتی
تاریخ:شنبه 2 آذر 1392-04:29 ق.ظ

بسمه تعالی

    با سلام

    هدف از انتشار این وبلاگ فراهم آمدن مکانی برای ارتباط هم کلاسی ها بود و هست .این وبلاگ با تلاش های آقای هادی احمدی و خانم ندا موسوی در طی چند ترم این اقبال را یافت تا مقبول نظر هم کلاسی ها افتد و به سرنوشت وبلاگ ِکلاسی سایر گرایش های فیزیک دچار نشود.
    چند ترم قبل بنا به انتقاد دوستان به خصوص آقای رجبی و محبّی مبنی بر اینکه این وبلاگ به صورت دیکتاتوری اداره می شود! هرچند من به خدمت آقایان عارض شدم که چیزی برای مدیریت نیست اما این جواب به قبول ایشان نیفتاد و از آنجایی که آقای آقایی به مدیریت وبلاگ  علاقه نشان می دادند و من نه به خاطر پسر عمو بودن یا علاقه شخصی ام به ایشان بلکه به دلیل حضور فعال و پر ثمر ایشان و البته ترغیب ایشان به غنی تر کردن هر چه بیش تر وبلاگ ترتیبی را اثر دادم تا ایشان مدیریت وبلاگ را به عهده بگیرند .
    اما در مورد مسائلی که اخیرا مطرح می شود و خاطر مبارک دوستان را آزرده ، باید عرض کنم که من نظری را حذف نکرده ام جز در شرایط خاص زیر
1) فحاشی یا توهین مستقیم یا غیر مستقیم به شخصی حقیقی و یا تحقیر شخصی حقیقی
2) در یک نظر از شخصی حقیقی نام برده شده باشد که آن شخص از ذکر شدن نامش ناراضی باشد
3) یک نظر دو بار ارسال شده باشد که هر دو نظر در وبلاگ به نمایش در آمده باشند
4) نظر هایی که  پیام تبلیغ باشند
5 ) نویسنده نظر با دلیلی خواستار حذف نظرش شده باشد همانند حذف اخیر نظر خصوصی آقای متین احمدی 

اگر دوستان اتفاق نظر دارند  که نباید نظری حذف شود اینجانب به غیر از دو مورد اول ،از آن جایی که حفظ ابروی مومن از اوجب واجبات است و بحثی در آن نیست از طرف خودم متعهد می شوم که در مورد دیگری نظری را حذف نکنم . نویسندگان محترم می توانند به صورت نظر خصوصی و با ذکر نام کاربریشان به من اطلاع دهند و من از این پس البته دوباره تاکید می کنم به جز در دو مورد اول ، نظراتشان را پاک نخواهم کرد .
    و اما ویرایش چند مطلب که به ترتیب توضیح می دهم مورد اول تصحیح غلط املایی یکی از دوستان که دو بار اتفاق افتاده و بنا به درخواست خود نویسنده بوده. مورد دوم مطلب بسیار طولانی هم کلاسی محترم خانم ندا موسوی که به صورت ادامه مطلب دار در آمد. مورد سوم عکس بسیار بزرگی که در مطلبی از آقای بهنام اسدی بود که ویرایش شد و ذکر شد که ویرایش شده . مورد چهارم  عکس هایی که آقای هادی رجبی از خوابگاه گذاشته بودند و بدون اجازه از هم اتاقی ها بود که دو مورد که به نظر من و آقای ابراهیم اسدی مایه شرمساری بود حذف شدند. مورد پنجم در صندلی داغ خانم مریم زینی وند یک ویرایش ساده ، نظرات پس از تایید نمایش داده شوند. من از این ویرایش ها نادم نیستم اما دیگر مطلبی را ویرایش نخواهم کرد.
    در این جا باید از حسن نیت آقایان رجبی ، محبّی و حضرتی در مورد اینجانب کمال تشکر را داشته باشم.
هادی محبی کتاب من رو بیار پس بده.
من ا... توفیق
محمد همتی
 ١٩ محرم ١٤٣٥داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو